Facebook/ Instagram

Atgal

Facebook ir Instagram – populiariausi soc. tinklai Lietuvoje vis dažniau naudojami verslo reklamos tikslais. Siekiant išskirtinumo prieš konkurentus, komunikuojamas turinys juose turi būti aktualus, įdomus ir patrauklus vartotojams. Nors kiekvienas atvejis skirtingas, tačiau dažniausiai daug efektyviau yra sukurti mažiau, bet kokybiško turinio, nei daug, tačiau neįdomaus ir nevientiso. Mūsų komanda seka naujausias reklamos tendencijas ir gali sukurti jūsų verslui ryškius turinio sprendimus.

Svarbu, kad šiuose soc. tinkluose turinys būtų parodomas visai Jūsų tikslinei auditorijai. Šiuo metu organinis (nemokamas) įrašų pasiekiamumas yra vos apie 6 proc. visų Jūsų Facebook puslapio fanų. Tai reiškia, kad jeigu turite 100 sekėjų savo puslapyje, įkeltą įrašą pamatys apie 6 žmonės. Tuo tarpu vos už kelis eurus, užstatant tinkamą reklamą tinkamiems žmonėms, Facebook šį įrašą gali parodyti tūkstančiams. Deja, nemokamo viešinimo Facebook nebeliko.

Facebook bei Instagram socialiniuose tinkluose, algoritmų pagalba galima rodyti reklamą konkrečiai tikslinei prekės ženklo auditorijai, atsižvelgiant į demografinius, psichografinius bei elgsenos parametrus. Mes taip pat galime „pagauti“ tuos žmones, kurie pastaruoju metu (pvz. per pastarąsias dvi savaites) domėjosi Jūsų internetiniu ar Facebook/Instagram puslapiu (daugiau apie tai skiltyje „Remarketingas“). Be kita ko, yra ir daugiau reklamos galimybių, pvz. reklamą rodyti žmonėms, kurių el. paštus turite (aktualu dirbant su didelėmis duomenų bazėmis). Jums tuo rūpintis nereikės, nes mūsų komanda įvertinusi situaciją pasiūlys geriausius reklamos variantus.